fbpx

כתבות מהתקשורת

פורסם במעריב – "זמן חיפה" ב 31.3.06

העולם שמעבר/חגית גלר

 יצאתי למפגש תקשור עם חברה כדי לקבל מסרים מהמתים וחזרתי נפעמת, המומה וגם עם דרישת שלום לאמא שלי, מאח שלה שנפטר לפני מספר שנים. "העולם שמעבר", גרסת הקריות.

רבים מכירים את "העולם שמעבר", תוכניתו האמריקאית של המדיום גון אדוארד, שמשודרת בערוץ עשר כמעט בכל יום. אדוארד הוא מדיום המתקשר עם מתים, ומתייחס לכל תחום העיסוק העל טבעי בגישה רעננה, בהומור ואפילו בציניות מסוימת.

בכל תוכנית הוא בוחר מישהו מהקהל באולפן, ומוסר לו מידע מאחד מקרובי משפחתו או מחבריו הקרובים, שהלכו לעולמם ונמצאים בעולם שמעבר. אני לא ממש צופה בתוכנית הזאת ואפילו אין לי כבלים, אבל מסתבר שממש מתחת לאף שלנו מתקיימים מידי שבוע מפגשי תקשור דומים, בהשראת "העולם שמעבר".

זהבה אביגדור, 42, מקרית מוצקין, מתקשרת ופסיכותרפיסטית, מטפלת באמצעות תקשור, רייקי, מדיטציה, פסיכותראפיה ודמיון מודרך. לזהבה יש את היכולת לדבר עם נשמות מעולמות עליונים ולהעביר מסרים לאנשים שיושבים לצידה מקרוביהם שמתו. אביגדור מתקשרת עם חברים מהעולם שמעבר: מדריכים, ישויות רוחניות ובני משפחה שעברו מהעולם ומעוניינים להעביר מסרים.

זהבה: "אני נצר של רבי אברהם אבולעפיה, שהיה המקובל הראשון שבעזרת טכניקה של נשימות ושימוש באותיות חיבר בין העולמות. אני ממשיכה את דרכו. באתי לעולם הזה כדי להקל על אנשים את הכאב של אובדן ושכול ולהראות להם שהמוות הוא רק דלת לעולם אחר. מי שמגיע אלי, מגיע מתוך הזמנה של אותה נשמה שרוצה להעביר מסרים".

הזמנה מהעולם שמעבר

זה התחיל לפני שבועיים. בשיחת טלפון ראשונה עם זהבה היא הזמינה אותי למפגש תקשור ואמרה: "יש לך חברה שצריכה להיות במפגש הזה, היא מוזמנת להגיע". היא אמרה לי את שם החברה ואני קצת הופתעתי. מה פתאום חברה שלי? למה דווקא היא?

האמירה הזאת הייתה מוזרה ולא ידעתי מה לעשות איתה, אז פשוט התקשרתי לחברה שלי וסיפרתי לה. שתינו צחקנו מהעניין, אבל ביום ראשון השבוע זהבה תיאמה מפגש בדקה ה-90 ליום שני בבוקר וביקשה ממני להפיץ את ההזמנה בין חברים. היא אמרה לי שוב באופן מפורש: "מי שצריך להגיע – יגיע. מה שבטוח, חברה שלך צריכה להיות כאן".הפצתי את המסר בין חבריי, אך בעיקר טרחתי לעדכן את חברתי שהיא מאוד מוזמנת "מלמעלה" להגיע למפגש. למרות העדכון של הדקה ה-90, הפלא ופלא, היה לה את כל הבוקר להתפנות ולהגיע למפגש התקשור.

מפגש מוזמן מלמעלה

בדיעבד, הסתבר לנו, המפגש הזה היה מיועד בעיקר עבורה, עבור החברה שלי, כדי להעביר דרכה מסרים לאמא שלה ולבני משפחתה. אף אחד מלבדנו לא הגיע למפגש הזה. אני ישבתי במפגש על תקן צופה. באותו רגע זה היה הדבר הכי נכון והכי מתאים עבורי רק להיות שם, ללוות את החברה שלי ולתמוך בה. בדרכנו למפגש היא הביעה בפניי את החשש שלה. היא אמרה שאם יש מישהו מהעולם שמעבר שרוצה להגיד לה משהו, זה בטח סבא שלה.

היא לא טעתה. זה היה המשפט הראשון של זהבה עם תחילת תהליך התקשור. היא הסבירה לחברה שלי: "אני מתקשרת עם המדריכים הרוחניים שלך שמלווים אותך, אחד מהם הוא סבא שלך שנמצא כאן איתך, ברגע זה ממש". שתינו הבטנו אחת על השנייה המומות, אך לא ממש מופתעות.

פרטים אינטימיים

אני את הסקפטיות שלי כבר שמתי בצד. מי צריך את הראש ברגעים כל כך רגשיים וחווייתיים?המפגש היה כל כך מרגש ובתחילתו חברה שלי נדרשה להיכנס לתהליך קצר באמצעות נשימות, אז היא החלה לקבל את המסרים מהסבא. אני רק ישבתי וכתבתי את המסרים שהיא קיבלה, מילה במילה. הדברים שנאמרו במפגש הזה שייכים לחברה שלי בלבד ואין לי כוונה לפגוע בפרטיותה, לכן איני יכולה לפרט, אבל אני רק יכולה לומר שלא היה שום מקום לטעויות. זהבה שלפה שמות, פרטים טכניים, מחלות ודברים אינטימיים משפחתיים שהיא לא יכלה לדעת בשום מקרה. הסבא, ללא ספק, נכח איתנו בחדר במלוא עוצמתו.

סבא דואג מהעבר השני

זהבה מסרה את שמות הדודות של חברה שלי, הבנות של הסבא, כדי להעביר להן מסר. היא דיברה על מצבה הנוכחי של אמא של חברה שלי, שעוברת עכשיו תהליכים לא פשוטים. הסבא הביע דאגה, שלח מסר וברכה, נתן הכוונה וביקש מנכדתו האהובה לקנות לבתו מגן דוד בשמו, כדי שתסתובב איתו על גופה. זה היה כל כך מרתק, מרגש ועוצמתי.

ד"ש מהעולם שמעבר

במהלך הדברים שנאמרו לחברה שלי, זהבה עצרה ושאלה גם אותי כמה שאלות. היא העלתה את שמותיהם של בן דוד שלי. מסתבר שאביו, אח של אמא שלי, שאינו נמצא בין החיים, היה איתנו גם הוא בחדר באותה עת. היא גם העלתה את השם של סבא שלי (אבא של אמא שלי). הם נכחו בחדר וביקשו אף הם להעביר מסרים, אבל זהבה ביקשה להמשיך עם חברה שלי ורק אמרה דבר אחד: "תמסרי לאמא שלך ד"ש מאח שלה". זה ריגש אותי מאוד. זאת לא הפעם הראשונה שאני מקבלת מהדוד שנפטר מסר למשפחה שלי. הוא מלווה אותי. הוא מלווה אותנו.

אני כבר לא מפחדת!

זהבה המשיכה בעבודה עם חברה שלי, ופתאום זה הכה בי בבת אחת: התחושה הזאת שאני לא מפחדת יותר מהעולם שמעבר. שהאנשים הללו שהלכו לעולמם מהעולם הזה, עדיין ממשיכים ללוות אותנו, גם אם לא בגוף הפיסי שלהם. הם נמצאים איתנו כל הזמן. זה כל כך קשה לתפוס, אבל זה גם כל כך.

 

01.08.06   פורסם ב מגזין "דרך האושר"

 בית ספר למתקשרים מתחילים

בלי דעות קדומות ועם ראשפתוח כל אחד יכול ללמוד לתקשר. בזה אחר זה נפתחים קורסים וסדנאות המבקשים להפוך את התחום לנחלת הכלל.
תמר כפיר גולבנדי

תחום התקשור הולך ומתפתח, אך עדיין נאבק בדעות קדומות רבות. "לפעמים מותר לנו לטובנו לשכוח את מה שאנחנו יודעים", אמר פובליליוס סירוס, ונדמה שכדי להתקרב לתחום התקשור כדאי לאמץ בחום משפט זה. תקשור עוסק בראש ובראשונה בהתבוננות פנימית, חיבור לאינטואיציה ובעצם תקשור עם עצמנו, לפני שמרקיעים שחקים ומתקשרים עם ישויות גבוהות או מלאכים.

אנשים רבים חוששים לצלול אל הלא נודע, אבל "יש דבר אחד שעלינו לפחד ממנו ביקום", אומר אילן אביב, פסיכותרפיסט הוליסטי, מייסד מרכז "אהבנה", "והוא מחשבותינו אנו, כיוון שאין אף כוח או ישות בעולם היכולים לפגוע בנו, חוץ מהאמונה שלנו. פחד מתקשור הוא פחד מלא ידוע ופחד משינוי. בתודעה האנושית נשארו פחדים עוד מהזמנים שבהם אנשים ניצלו כוח זה לרעה והעבירו מסרים לא נקיים ולא נכונים מהרוח. עם זאת, אני מרגיש שתדר התקשור משקם את עצמו בזמן האחרון".

"יש המון בורות וחוסר ידע על הנושא", טוענת גם זהבה אביגדור, פסיכותרפיסטית הוליסטית ומלמדת תקשור במרכז בדרך האור והאהבה. "לפי היהדות אסור לזמן רוחות שחלפו מהעולם, אולם בתקשור אנו לא מזמנים, אלא זורמים עם מי שחפץ להגיע אלינו. בנוסף, הרבה אנשים מרגישים שיש להם יכולות ומפחדים מהכוח שלהם, אך עליהם להבין שהם קיבלו מתנה, ומה שהם צריכים לעשות זה לממש אותה בצורה מועילה, מקצועית וללא פחד".

כלי טיפולי

מספר הסיבות לפנייה ללימודי תקשור הוא כמספר האנשים המגיעים לסדנאות השונות. יש שמגיעים מסקרנות או מתוך רצון לפתור בעיות מהעבר, אחרים רוצים להתפתח מבחינה רוחנית, ויש שמעוניינים במיוחד לשמור באמצעותו על קשר עם אנשים קרובים שמתו.

4 הדברים שצריך לעשות לפני שמצטרפים לקורס תקשור

 1. השאירו את הדעות הקדומות ואת הצורך בשליטה בבית
 2. למדו קצת את נושא התקשור כך שיהיה לכם רקע והבנה במה מדובר
 3. בדקו את הרקע והניסיון של המורה. "רצוי לדבר מראש עם המורה ולבדוק את התחושות שנוצרות בך, אם יש קליק, תחושה טובה, אמון ונוחות", אומרת זהבה אביגדור. "לבקש המלצות או לדבר עם תלמידים זה דבר מקובל. הכי טוב להגיע דרך המלצה של חברים שחוו זאת".
 4. שאלו את עצמכם אם אתם בשלים מספיק. "לפני שמגיעים צריכה להיות מוכנות בסיסית להתפתחות, כדי שתהיה האנרגיה הדרושה להתמודדות עם פחדים וספקות", אומר אילן אביב.

"המטרה הראשונית היא לחבר את האדם לעצמו ולקול הפנימי שלו, ורק לאחר מכן נעשה החיבור למדריך האישי ולאנרגיות גבוהות יותר", אומרת אביגדור. "המטרה הגבוהה ביותר היא לרכוש את היכולת לתקשר עם נשמות שעברו מהעולם, וזה ניתן לאחוז מאוד קטן של אנשים. תקשור נכון יוצר שינוי ומשפר את איכות החיים. התקשור בעיני הוא כלי טיפולי לכל דבר, ולכן חשוב שייעשה בצורה מקצועית כדי שיהיו כל הכלים לעזור לאנשים שזקוקים לעזרה".

"חשוב ללמוד לעבוד עם אנרגיות גבוהות הנותנות השראה", מוסיפה תמר טוב אל (אליסולריה), שפיתחה שיטת תקשור וריפוי אנרגטי עם מדריכיה ובעלת אתר האינטרנט "הנשר הלבן" (שמה של הדרכתה הרוחנית שממנה היא מקבלת את מסריה). "אנשים מגיעים מסיבות שונות, שהנכונה בעיני היא השאיפה להתפתח. חשוב להיות אני ולא חלק מעדר, להרגיע את הקול המפוחד ולתת מקום לקול התומך, המאתגר והיצירתי". חשוב להבין שזהו תחום העוסק ברגש ובנפש האדם, בו אנשים חשים ונפתחים לאותות ומסרים מתוך עצמם וגם מחוץ לעצמם, חשוב שתהיה לבן אדם מוכנות בסיסית להתפתח ולעשות עבודה עם עצמו.

גם מוצרט תקשר

כל אחד יכול לתקשר, מסכימים כל המרואיינים בכתבה זאת. לאנשים מסוימים יהיה קל יותר ולאחרים פחות, אבל עם הרבה רצון והתמדה, הדבר אפשרי.

"תקשור הוא יכולת מולדת של כולנו, וכלי של האדם להתחבר למימד הרוח ולדלות אינפורמציה רלוונטית מההדרכה העליונה", מבהיר אביב. זה פועל כמו משדר רדיו המשדר באופן רצוף אינפורמציה לתת ההכרה שלנו, הבעיה היא שאנו לא מורגלים להקשיב לאותו קול חרישי, המתגמד אל מול הקולות החזקים של העולם הפיזי. כדי להאזין לו עלינו להשקיט את המחשבה, להיכנס למצב מדיטטיבי ולתרגל את התקשור. יש הנולדים עם יעוד לתקשר עבור אחרים – אנשים אלה נקראים לעתים מדיומים, אף שמדיום לפי הבנתי הוא אדם המתקשר עם נשמות נפטרים ולאו דווקא עם ישויות".

חסימת מסרים שליליים קורסים וסדנאות לתקשור בנויים בדרך כלל כך שבחלקם הראשון ההתמקדות היא באדם עצמו, כלומר עובדים על איזון, שחרור מכעסים וחרדות, הגברת הביטחון ביכולות שלנו וקבלה עצמית ללא ביקורת. בשלב הבא מתחברים לאנרגיות גבוהות, להדרכה האישית ולהדרכה העליונה. עושים זאת באמצעות מדיטציות מונחות – דמיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית, הילינג, ויש המוסיפים קריאה בקלפים, מטוטלת ואף חומר כתוב. לאחר מכן, לומדים טכניקות שונות בתקשור וכן לזהות את הטכניקה האישית של כל אחד.
כאשר הלימוד נעשה במסגרת קורס של כמה אנשים, עובדים על איזון קבוצתי, דמיון מודרך ושיחות משותפות. יוצרים אווירה נוחה ותומכת ללא ביקורת ושיפוטיות. עבודה רצינית דורשת 5 עד 10 מפגשים, ומומלץ שהקבוצה תכלול לא יותר מ-10 משתתפים.

"הכל עניין של אמון ואימון", אומרת סיגלית שוורצמן, מנחת "קורס תקשור ופיתוח האינטואיציה". לדבריה הקורס מחבר בין האדם למלאך שלצידו ובתוכו. "התקשור בונה גשר לממלכות הגבוהות, להדרכה הרוחנית שלנו ולמהות שלנו. "בקורס אנו לומדים לאבחן תחושות פיזיות מוסכמות בינינו לבין ההדרכה האישית שלנו ואנו חשים במקור המעביר אלינו את המסרים".

"לא ניתן להוכיח בוודאות את הזהות של מקור המסרים", אומרת טוב אל. "זה הצורך האנושי שלנו לדעת. המסרים יכולים להגיע מהנשמה, מהאני העליון, ממדריכים, ממלאכים – זה לא מה שמשנה. הדבר החשוב הוא אם המסר מחזק ומרומם, תומך, נותן כלים לפתרון מצבים ונותן תחושה טובה".

"ישנם כללים ברורים מהו תקשור ומהו לא", טוענת אביגדור. "כשתקשור הוא מדומה, כלומר דמיון או התערבות של התת-מודע, לא מתעוררת תחושה רוחנית טובה כמו בתקשור. תקשור אמיתי עם אנרגיות ומדריכים נותן תחושה חזקה של אור ושלווה וחיבור מרגש לאנרגיה טובה, התעוררות של הנשמה, קפיצת מדרגה וצמיחה רוחנית. ככל שמתרגלים יותר את התקשור לומדים להבדיל בין השניים".

מהו התקשור ? זהבה אביגדור

התקשור הינו – חיבור לעולם הרוחני הכולל בתוכו :  מדריכים, נשמות, מלאכים וישויות אחרות, על  מנת לקבל מידע והדרכה.

אז מהו התקשור ומה אנו יודעים עליו?

כפי שנראה בהמשך הכתבה, התקשור איננו עניין לוט בערפל , דמיוני או מסתורי אלאאחד הכלים החשובים ביותר המחברים בין האדם לנשמות היקירים והמדריכים שאינם עוד בעולמו.

התקשור הינו כלי טהור, שניתן לו לאדם על מנת שיוכל לראות את מהותו. את מהות נשמתו, את מדריכיו ואת כל העולמות שמסביבו, וכפי שניתנו לאדם חמשת החושים, לאיפשור התקשורת עם סביבתו הפיזית, כך ניתנה לו גם יכולת התקשור למדריכיו הרוחניים, בין במודע (היודעים כי הנם מתקשרים), ובין שלא במודע (בעלי ה"אינטואיציה"…). ולמעשה ההסטוריה  מלאה במתקשרים שלא במודע: כל המדענים הגדולים בעלי ההמצאות הגדולות, שלדעתי הומצאו והובאו לעולם מתוך תקשור, דהיינו מתוך חיבור למדריכים הרוחניים ולנשמות הנמצאות בעולם שמעבר. כנ"ל גם מגלי התגליות, מפתחי התרופות וגם אנשי הרוח שהשפיעו על חיי מיליונים בעולם!
בעבודתי כמתקשרת וכמטפלת הוליסטית, בעלת הכשרה טיפולית  בפסיכותרפיה הוליסטית, בגישור, בהנחיית קבוצות ובטיפול במדיטציה בדמיון מודרך.(ואני מפרטת זאת על מנת שתובהר החשיבות המקצועית של התקשור בעיניי,  בשילוב עם יתר הכלים הטיפוליים-מקצועיים)
אני נפגשת עם אנשים שמחפשים הדרכה והכוונה, כמו גם עם אנשים שאיבדו את היקר להם מכל.ובעיניי מפגש זה הינו חלק משליחות ומייעוד שאני מסורה לו כאשר התקשור הינו חלק התקשור הינו חלק נכבד מהטיפול.

מיהו מתקשר?

מתקשר הנו אדם בעל יכולת להתחבר לעולם הרוחני, לצורך קבלת מידע והכוונה לגבי עניינים בעולם הפיזי. עבודת המתקשר משלבת בתוכה מאמץ פיזי, רגשי ורוחני, והינה עבודה קשה ושוחקת, בעיקר בשל המטען הרגשי והרוחני שהוא בא אתם במגע.
לכן על המתקשר להיות אדם מקצועי, מיומן ומהימן, בעל ניסיון בעבודה עם אנרגיותובעבודה טיפולית עם אנשים.
מתקשר, המעוניין לשמש גם כמטפל ולהשתמש בכלי החזק של התקשור, חייב שיהיה בעל הכשרה בשיטות טיפול שונות כגון רייקי, פסיכותרפיה, טכניקות במדיטציה בדימיון מודרך, הילינג, או שיטות נוספות המאפשרות לו להציע למטופל, את דרך הטיפול הטובה ביותר עבורו.
להיות מתקשר זה אומר קודם כל להיות באיזון עם עצמך, לבוא ממקום של אור ואהבה ולדאוג שיהיה לך טוב עם עצמך, כדי שתוכל להעביר את המסרים והאנרגיה בדרך הטובה והנקיה ביותר מכל היבט או דעה אישית.יכולת זו מושגת  ע"י משמעת עצמית ותרגול אנרגטי יום יומי.

התקשור בשירות חולי הסרטן / זהבה אביגדור אופיר

זהבה אביגדור אופיר

בבסיס התקשור הטיפולי במחלת הסרטן עומדות שתי תובנות עיקריות:
בנשמת האדם טמונים כוחות ריפוי מדהימים.בנשמות שבעולם שמעבר ישנה יכולת להעביר את אנרגיית הריפוי הקדושה.בבסיס הריפוי עומדים לצידו של המטופל שלושה כוחות עיקריים:

 • כוח האמונה
 • כוח המחשבה.
 • הכוח המדמה

בשילוב של שני האלמנטים העיקריים עם הפעלת הכוחות מגיע המטופל לעולמות עליונים,מקבל את הכוח הנדרש לו לרפא את עצמו ומתחבר לייעודו.
לכל אדם ישנו מדריך וישנן נשמות השומרות עליו ומלוות אותו.נשמות אילו יש בכוחן להעביר את אנרגיית הריפוי הקדושה.פה נכנס תפקידו של המתקשר,לחבר אותו לעולמות עליונים אילו וללמד את המטופל להשתמש באנרגיות הריפוי שמועברות לו לצורך ריפוי של המחלה.
כוח האמונה: המטופל צריך ומחויב להיות אדם מאמין (ראה הערה מס' 1): אמונה שביכולתו לרפא את עצמו.אמונה שקיים עולם של נשמות שפתוח ומוכן לעזור לו בתהליך.
אמונה שרק הקב"ה הוא זה שמחליט איך ומתי יסיים האדם את חייו שבגוף.(ראה הערה מס' 2)אמונה שמה שהוא עובר הינו שיעור שבא ללמדו על ייעודו – לעזור לאחרים להתמודד עם מחלתם.כוח המחשבה: רבות כבר דובר על כוח זה והשפעתו על איכות חיינו.אנו יוצרים בחיינו את שאנו יוצרים במחשבתנו. אנו בוחרים לחשוב במושגים של טוב/רע, נכון/לא נכון.
ככל שמחשבתו של המטופל ממוקדת בכך ש:" אני חי עם המחלה בתוכי והמחלה הינה רק התזכורת של נשמתי שעליי לגדול". כך ניתן להפוך את כוחה של המחלה כזרז להתקדמות והתפתחות פיזית, רגשית ורוחנית.
הכוח המדמה: אנרגיית התקשור והעברת אנרגיית הריפוי הקדושה דורשת מןהמטופל להיכנס להרפיה מלאה ולאפשר לעצמו לראות ולחוות את האנרגיות.
בעזרת הדמיון אנו מאפשרים לנשמתנו להמריא למעלה ולהתחבר לתדר הגבוה
של הנשמות שדרכן מועברת אנרגית הריפוי הקדושה.

השלבים בטיפול:

 • פגישת תקשור שמטרתה בדיקת שלושת הכוחות העיקריים במטופל.
 • קבלת מסרים והעברתם למטופל
 • חיבור המטופל לאנרגיית התקשור ולנשמות שילוו אותו בתהליך.
 • חיבור המטופל לכוחותיו וחיזוקם.
 • חיבור המטופל לייעודו ונתינת כלים חדשים.

על אנרגיית הריפוי הקדושה

אנרגיה זו הינה אנרגיה יקרה מפז, היא מכילה בתוכה את כל כוחות היקום, אנרגיה זו באה ממקום של קדושה.מאותן נשמות הקשורות לנשמת החולה – סבא ,סבתא והורים שבכוחם מלמעלה לשלוח אנרגיות ריפוי חזקות, אנרגיות ריפוי חזקות שמקורן באור הקדוש ובבורא עולם.
הצוהר לעולמן של אותן נשמות נמצא בנשמתו של המטופל ומכאן באה ידיעתו שהוא יכול לרפא את עצמו בעזרתן.

 הערות והארות:

מתוך שיחות עם מטופלים שחוו טראומות ומחלות קשות ניתן לראות שבעקבות הטראומה שחוו הם נחשפו לעולמות רוחניים והפכו להיות אנשים מאמינים. כל אחד על פי אמונתו ודרכו. אמונה זו חיזקה אותם ונתנה להם כוחות התמודדות שלפני כן לא ידעו על קיומם בתוכם.
להווי ידוע הסיפור על אותו בעל שמגיע עם אשתו החולה לרופא המטפל על מנת לקבל את תוצאות הבדיקות. הרופא מעיין בבדיקות ואומר לבני הזוג:" לצערי נותרו לאשתך עוד 3 חודשים לחיות. הבעל מביט ברופא ואומר לו: "עכשיו ברור לי שאתה טועה, רק הקב"ה יכול להחליט מתי יסתיימו חייה של אשתי". וכך יוצא הבעל ופונה עם אשתו לטיפולים אחרים ואשתו עדיין איתו וכבר עברו 10 שנים מאז.

התקשור ככלי טיפולי:

בעבודתי כמטפלת בתקשור אני נחשפת מידי יום לעוצמה החזקה של כלי זה. עוצמה זו באה לידי ביטוי בתחומים רבים:

 1. חיבור אנשים ליקיריהם שעברו מהעולם, תוך אפשרות ל"סגירת מעגל" והמשך חיים תקינים.(ראה ספורה של אתי מאילת)
 2. חיבור אנשים למדריכיהם, תוך אפשרות לקבלת המסלול הנשמתי שלהם,  קרי הייעוד שלהם.
 3. חיבור אנשים לגלגוליהם הקודמים, תוך פתירה והבנה של בעיות מהותיות בחייהם, שלא היה ניתן למצוא את סיבתם  בגלגול זה.
 4. חיבור והדרכת אנשים, להיפתח לעולם הרוחני שסביבתם ולהעשיר את  עולמם וחייהם.
 5. חיבור אנשים לעולם האור והאהבה ומציאת השלווה.
 6. ליווי אנשים לפני מותם אל דרך האור, תוך כדי הכנה למוות ע"י הסבר, הכוונה והקטנת חרדות.
 7. ליווי משפחות שיקיריהם חולים במחלות סופניות.
 8. ליווי קבוצת הורים של משפחות השכול (תאונת דרכים, פיגועים וכיוצ"ב).

* הטיפולים המקצועיים בתקשור נעשים במספר אופנים :

מפגש תקשור:

מפגש תקשור מיועד לאנשים שהינם:

 • ספקנים ואינם מאמינים בחיים שמעבר לחיים.
 • אנשים המאמינים, ומעוניינים להתחבר ליקיריהם.
 • אנשים המבקשים לקבל הכוונה והדרכה.

מטרת הטיפול:

לחבר בין האנשים שבעולם הזה לחברים ולמדריכים שבעולם שמעבר.

טכניקה:

בתהליך טכני של נשימות, בשילוב אנרגיות של אור ואהבה, נעשה החיבור לתדר האנרגטי של הנשמות והמדריכים. תהליך שבאמצעותו מתקבלים המסרים וההכוונה המתאימה. המפגש נערך בקבוצות מצומצמות.

תוצאה טיפולית:

 • חיבור ליקירים מהעולם שמעבר
 • קבלת הכוונה לגבי נושאים מהותיים בחיים.
 • הכרה במוות כהמשך רציף לחיים.
 • ראית זוויות אחרות של המוות והחיים.
 • חיבור לעולם הרוחני וחיזוק תחושת האהבה והאור.

טיפול אישי:

טיפול אישי מיועד לאדם המעוניין ב :

 • התחברות, לסגירת מעגל עם חבר, הורה, יקיר מהעולם שמעבר.
 • בדיקת מסלולו הנשמתי והכוונה לייעוד הנשמתי.
 • אבחון החסימות ( רגשות, כעסים, פחדים) שאינן מאפשרות לאדם להתקדם בחייו.
 • טיפול באמצעות שיטת הטיפול המתאימה לאדם.

מטרת הטיפול:

לחבר את האדם לעצמו וליכולותיו, על מנת להגיע למיצוי ומימוש מלא של חייו.

טכניקה:

בתהליך  של נשימות בשילוב אנרגיות של אור ואהבה, נעשה חיבור לתדר האנרגטי, הנשמתי של האדם תוך קבלת הכוונה והדרכה מלמעלה של המדריך האישי הרוחני של המטופל.למטופל מועבר מידע ספציפי ומדויק לגבי עברו והכוונה לגבי עתידו.

תוצאה טיפולית:

סגירת מעגלים מהעבר והדרכה להתקדמות לעבר העתיד.
יישום ההכוונה וההדרכה ושיפור איכות החיים.
כניסה לתהליך של מימוש עצמי.

התקשור בתקשורת

במדינות כמו בריטניה וארה"ב, התקשור והמתקשר הינם חלק בלתי נפרד מהנוף היום-יומי. מפגשי תקשור נערכים ומועברים ברשתות הטלוויזיה (לדוגמא: "העולם שמעבר" עם גון אדוארד ו"החוש השישי" עם גון קולינס) ומאפשרים לציבור הרחב לראות ולשפוט בעצמו. התקשור הינו מקצוע הנלמד בבתי-ספר ומשלב בתוכו גם שיטות טיפול המאפשרות למתקשר לטפל באופן מקצועי.
לצערי במדינתנו, רק אחוז קטן מהאוכלוסיה נחשף לכלי האדיר הזה וגרוע מכך  התקשורת בוחרת להציג בפנינו את אותם רמאים ונוכלים שגוזלים מאנשים את כספם, תוך ניצול מצוקתם הרגשית והנפשית.
התקשורת אינה מציגה את עשרות המתקשרים שעושים עבודה נפלאה ועוזרים למאות ולאלפי אנשים, מעניקים להם כוח, תקווה ורצון להמשיך לחיות לאחר אובדן נפש יקרה להם.

אז האם לא הגיע הזמן שדווקא במדינה כמו שלנו, שבה השכול והמוות הינם חלק מהמציאות היום יומית שלנו כאומה, שניתן לתקשור את המעמד הנכון???
האם לא הגיע הזמן להתייחס ברצינות?!!!

סיפורה של אתי

להלן דוגמא של התהליך שאותו עברה אשה שבעלה נהרג בתאונת דרכים:
"שמי אתי טל, ילידת קרית חיים וגרה מזה כ-17 שנה באילת. את בעלי קובי איבדתי בתאונת דרכים בשנת 2003 ונותרתי עם שלושה ילדים, את זהבה הכרתי דרך בת דודתי, הגרה בקריות, אשר הגיעה אל זהבה מ"המרכז הישראלי לתקשור". על מנת לתקשר עם אמא שלה.
כאשר זהבה תקשרה עבור בת דודתי, הופיע קובי ו"הפריע" באמצע התקשור. הוא ביקש מזהבה ליצור קשר איתי ולהעביר לי מסרים, ואכן נוצר הקשר הטלפונ.י  זהבה מסרה לי מקובי ששחר בני הבכור, אשר אמור היה לחגוג בר מצווה השנה, לעשות לו את השמחה הכי מאושרת והכי יפה שאוכל לעשות בלי לערב את העצב והכאב על מותו של האב.
יש לציין שזהבה לא מכירה אותי ולא ידעה שיש לי בן שאמור לעשות בר מצווה, ובת דודתי שהגיעה למען עצמה, וודאי שלא סיפרה לה דבר עלי ועל המקרה הטראגי שלי.
אני הייתי בהלם, מאוד התרגשתי ושתיתי בצימאון כל מילה שיצאה ממנה, כל מסר שקובי העביר, כל בקשה שביקש.
בפגישה שקיימתי אתה  זמן קצר אחרי כן, העביר לי קובי באמצאות זהבה דברים חשובים מאוד להמשך חיי, כולל את ברכתו על הקשר הטרי שלי עם גבר חדש בחיי!
הרגשתי כאילו זהבה היא הדמות שדרכה אני יכולה להעביר לקובי מסרים, את הרגשות שלי, את הפחדים שלי, את הבקשות.
זהבה לימדה אותי גם דרכים שבאמצעותם אוכל לתקשר עם קובי בעצמי עד כמה שאוכל למשל:לדבר אליו בקול כי הוא שומע, לעצום עיניים ולתת לגוף להירגע ולנסות להגיע אליו."

מאמרים על תקשור, זהבה אביגדור מתקשרת, זהבה אביגדור- אופיר מורה לתקשור, המרכז הישראלי לתקשור, מאמרים על תקשור, תקשור לעזרת חולי סרטן.

Call Now Button